הסיפור שלנו

סיפור מאחורי "אילת קרוואנ'ס" מתחיל לפני מספר שנים , כאשרשתי משפחות ישראליות החלו להתעייף מתרבות הצימרים הישראלית, חיפשו גיוון מסעיר שישדרג את זמני הנופש המשפחתי שלהן, ובחרו לשלב באורח חייהן נופש בקרוואן ברחבי הארץ והעולם. עם החשיפה לסגנון הנופש הייחודי והמדהים הזה, הן הגיעו למסקנה כי בשלב זה,טרם קיים בישראל מענה הולם לקנייה ולהשכרה של קרוואניםאיכותיים המותאמים באופן מושלם למזג האוויר הישראלי ולדרישות הנופש האופייניות של הישראלי הממוצע. לאור זאת, הן החליטו להריםאת הכפפה, והקימו במיוחד עבור הצרכן הישראלי את "אילת קרוואנס" - חברת ייצור הקרוואנים היחידה מסוגה אשר נותנת מענה מושלם לתנאי האקלים הישראלי ומייצרת קרוואנים מוקפדים ומפנקים,תוך מחשבה על הפרטים הקטנים ביותר שיעשו לכם את הנופש.

הקרוואנים של אילת קרוואנס – לא עוד קרוואן!

הגדולים מכולם: אילת קרוואנ'ס מחזיקה במפעל היחיד בגודלו בארץלייצור קרוואנים.

הקרוואן מותאם אישית

תחילה, מומחי החברה יזהו את גודל הקרוואן הרצוי לכם. לאחר מכן, תוזמנו לפגישהאישית עם אדריכלית החברה, אשר תתכנן יחד אתכם את העיצוב הפנימי של הקרוואן באופן שימקסם את חוויית הנופש שלכם ויהפוך את חיי הנופששלכם לקלים, מהנים, ומלאי ריגוש וחוויה. עם סיום הליך התכנון, מגיע הרגע המכונן, והקרוואן שלכם יעבור מידית לפס הייצור. שלבי הייצורהמוקפדים מתחילים בייצור המבנה, עוברים במחלקות הנגרות, הפיברגלס, החשמל והאינסטלציה, ומסתיימים בייצור המסגרות, כאשר כל שלבבהליך הייצור עומד בסטנדרטים אירופאיים קפדניים.

לצאת לנופש, להרגיש בבית

באילת קרוואנ'ס מושם דגש עיקרי על אבזור מושלם של הקרוואן, כמו מערכת מיזוג אוויר מתאימה, תאורה נכונה,מקלחת ושירותים מרווחים ביותר, מטבח מעוצב ומאובזר בכל הדרוש, ומכשירי חשמל ברמה פרטנית, כמו מקרר, מיקרוגל, טלוויזיה, ועוד.

התאמה מושלמת

הקרוואנים של אילת קרוואנס מרווחים מאוד, ומותאמים באופן מושלם להווי החיים ולתנאי האקלים הישראליים.המפעל של אילת קרוואנס ממוקם בעיר אילת, באזור התעשייה שחורת. החברה מתמחה בהשכרת מגוון רחב של קרוואנים לנופש בחופי אילתובמגוון מיקומים אחרים בארץ, המותאמים לנופש קרוואנים למשפחות ולזוגות.

החזון שלנו

להגשים ללקוחותינו מכל הלב את חלומות הנופש שלהם, בדיוק כמו שהגשמנו לעצמנו את חלום הנופש שלנו

על ישראלים, קרוואנים, ומה שביניהם

אופנת טיולי הקרוואנים, המיובאת היישר מחו"ל, החלה לתפוס בשנים האחרונות תאוצה גם בארץ. אבל האמת? לישראל היא מתאימה הרבה יותר!

ארבע עונות של כיף

בעוד במרבית המיקומים בחו"ל, האקלים האופייני מאפשר יציאה לטיולי קרוואנים בחיק הטבע, רק בעונות שאינן סובלות מתנאי אקלים קיצוניים, כמו ממטרים עזים או סופות שלגים, הרי שבארצנו הקטנטונת, שבורכה במזג אוויר מדהים ובתנאי אקלים מתונים יחסית, ניתן לבלות בחוץ כמעט בכל ימות השנה, מבלי שתנאי האקלים יפגמו בשלמות החוויה. עובדה זו הופכת את ישראל למיקום האידיאלי לטיולי קרוואנים, כאשר לכל אחת מעונות השנה ייחודיות משלה. מתלבטים מתי לצאת? הטוב ביותר יהיה לנצל את ארבע העונות השונות לארבעה טיולי קרוואנים שכל אחד מהם נהנה ממזג אוויר אחר הצובע את החוויה בגוונים ייחודיים לעונה. אבל אם אין בידכם זמן מיותר, תוכלו לבחור בעונה החביבה עליכם ולצאת למסע. כי במזג האוויר הנעים של הארץ, וכמובן – כאשר מותקן בקרוואן מזגן איכותי, הבחירה היא בידיים שלכם בלבד!

מתי שבא לכם...

הסתיו הישראלי מציע מזג אוויר נוח, הרבה שלכת, ושקט יחסי במוקדי התיירות הפופולאריים שנחים מהמולת עונת התיירות הקיצית. בחורף הישראלי נחלי הצפון שוצפים וחושפים אתכם למראות ולנופים שלא תפגשו בכל עיתוי אחר בלוח השנה. הדרום, לעומת זאת, חמים ויבש, ומאפשר לכם ליהנות ממזג אוויר קיצי למדי, בעיצומו של החורף. באביב, ריחות הפריחה המשכרים ופרחים ססגוניים בכל צבעי הקשת ילוו את הקרוואן שלכם בכל פינה ויעניקו לכם חוויה מדהימה של התרעננות, אשר תנסך בכם כחות חדשים לכל השנה. הקיץ הישראלי הוא הזדמנות מדהימה לתור את הארץ, כמו עוד אין ספור מטיילים אחרים וכמו שעשיתם, מן הסתם, בכל שנה. אבל הפעם, כמטיילים בקרוואן, החוויה שלכם תהיה משהו אחר לחלוטין! אם בעבר, טיולי הקיץ שלכם התאפיינו במסעות ארוכים מהבית או מהצימר התורן, בלו"ז צפוף שיאפשר לכם לדחוס כמה שיותר אתרים בזמן קצר, ובלחץ אופייני ביום הטיול עצמו, על מנת שתוכלו לחזור לנקודת המוצא בשעה הגיונית, הרי שעם הקרוואן, אתם חלק אינטגרלי מהטבע. אתם בוחרים אזור, מסמנים מראש חניון קרוב, ומאז – כל הזמן לרשותכם. חשוב לבחור בקרוואן איכותי המצויד במזגן טוב, אשר מאפשר לכם לצאת בחורף הישראלי וליהנות מקרוואן חמים ונעים, או לחילופין, לצאת בקיץ החם וליהנות מקרירות נעימה. אז לא משנה מתי בא לכם לצאת לטיול קרוואנים, בארצנו המקסימה תוכלו לצאת בכל יום מימות השנה!

תיהנו מכל רגע!

נגישוּת
מונוכרום ניגודיות בהירה היפוך צבעים
גודל גופן גודל גופן גודל גופן
סמן גדול לבן סמן גדול שחור הצהרת נגישות
בטל נגישות
עוד רגע בבקשה